کد خبر: ۱۲۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲
با تصویب اعضای شورای شهر تهران شهرداری ملزم به احداث بنای یادمان و بازسازی مزارمطهر شهدای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و سیزدهمین جلسه شورا، بررسی طرح "الزام شهرداری تهران جهت احداث بنای یادمان و بازسازی مزار مطهر شهدای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در بهشت زهرا" را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در تشریح این لایحه گفت: مزار شهدای قبل از انقلاب با هماهنگی بنیاد شهید باید مورد توجه و بازسازی قرار گیرد و بانک هوشمند برای شهدای قبل و بعد از انقلاب مورد توجه قرار گیرد. 

نهایتا کلیات این طرح با اکثریت آراء به تصویب اعضای شورای شهر رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.