کد خبر: ۱۲۸۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
ثبت نام دوره های آموزش مجازی مدرسه تابستانه امید ویژه فرزندان بانوان سرپرست خانوار منطقه ۱۹ آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی بصیری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: دوره های آموزشی مدرسه تابستانه امید با هدف غنی سازی اوقات فراغت و ارتقاء دانش و مهارت فرزندان زنان سرپرست خانوار در زمینه های توان افزایی فردی، ارتقاء مهارت‌های خانوادگی، اجتماعی و شغلی، مدیریت محل کار و ایجاد و توسعه کسب و کار فردی با بیش از۴۰ عنوان آموزشی، هنری، علمی و مهارتی در ۷ محور برنامه ریزی شده است.

او افزود: دوره های آموزش رایانه شامل آشنایی با فتوشاپ، پاورپوینت، ورد، حصیربافی، نقاشی، داستان نویسی، قصه گویی و... از عناوین این دوره های تابستانه است که با حمایت اداره کل امور بانوان و با محوریت ارتقاء کیفیت زندگی، آگاه سازی و در پیش گرفتن مسیری برای تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی در خانواده ها برگزار می شوند.

بصیری در ادامه این خبر به تشریح ویژه برنامه های آموزشی و فرهنگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب پرداخت و بیان کرد: این برنامه ها با استفاده از بستر فضای مجازی به منظور ارتقای فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اسلامی و بویژه تشویق و ترغیب جوانان به این امر در قالب اجرای وبینارهای آموزشی برگزار شد.

در همین راستا نمایشگاه مجازی با ارائه محصولات عفاف و حجاب و متون آموزشی و فرهنگی در کانال های مختلف هر یک از محلات و نواحی ویژه عموم شهروندان بخصوص بانوان و دختران دایر شد.

معاون شهردار منطقه خاطرنشان کرد: آموزش دوخت چادر و بستن روسری، مشاوره مذهبی، ارسال پیامک با مضامین عفاف و حجاب، فضاسازی و تبلیغات محیطی، برگزاری مسابقات قرآنی و تجلیل از بانوان محجبه پس از پیک کرونا از مهمترین اولویت های این اداره در هفته عفاف و حجاب بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.