کد خبر: ۱۲۸۸۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به شناسایی ۳۸ بیمار جدید کرونایی در خراسان‌جنوبی طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: از این تعداد ۲۲ نفر نیز در بیمارستان‌ها بستری شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامبیز مهدی زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا در خراسان‌جنوبی ۶۵ هزار و ۷۱۳ آزمایش انجام شده است که از این تعداد نتیجه ۴۲ هزار و ۳۸۷ آزمایش منفی و نتیجه ۲۳ هزار و ۳۲۶ آزمایش مثبت شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان‌کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ آزمایش و تست کرونا انجام شده که از این تعداد ۳۸ مورد مثبت بوده است که منجر به بستری شدن ۲۲ نفر گردیده و ۱۶ بیمار نیز سرپایی بوده است.

مهدی زاده گفت: از این تعداد ۶ نفر از قاین، ۲ نفر از زیرکوه، ۲ نفر از شهرستان درمیان، ۱ نفر از سربیشه، ۱۵ نفر از بیرجند، ۳ نفر از فردوس، ۵ نفر از طبس و ۴ نفر نیز از نهبندان بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی بستری هستند، اظهارکرد: ۱۴۵ نفر از این افراد ابتلاء قطعی به کرونا دارند و ۱۶ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

مهدی زاده با اشاره به اینکه حال سه نفر از بیماران وخیم است، بیان‌کرد: تا امروز ۲۲ هزار و ۲۳۸ نفر در خراسان‌جنوبی یا بهبودی پیدا کرده و یا دوران قرنطینه خانگی را سپری می‌کنند، یادآور شد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوتی جدید کرونایی نداشته‌ایم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.