کد خبر: ۱۲۸۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: طرح ممنوعیت و محدودیت های کرونایی در جاده های ایلام ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی به شهرهای وضعیت قرمز و نارنجی کماکان تا عادی شدن شرایط استان ادامه داشته و رانندگانی که تردد غیرضروری داشته باشند، برابر مصوبات ستاد ملی کرونا اعمال قانون می‌شوند.

وی گفت: دوربین‌های ثابت ثبت تخلفات استان نیز فعال بوده و نسبت به ثبت تخلف رانندگان نقض کننده مصوبات کرونا در مسیرهای منتهی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی اقدام می‌کنند.

همتی زاده عنوان کرد: تردد وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به شهرستان‌های دارای شرایط قرمز و نارنجی فقط برای امورات ضروری (پزشکی-قضایی و کارکنان شاغل ادارات) بوده و در غیر این صورت، رانندگان متخلف اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راه استان در پایان تصریح کرد: هدف از ایجاد ممنوعیت و محدودیت‌های درنظرگرفته شده قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و عادی شدن شرایط استان بوده که نیاز است که مردم نیز نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی استان داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.