کد خبر: ۱۲۸۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
طی تیر ماه امسال؛
معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان گفت: ۷۹۹ نفر در حوادث ترافیکی و غیرترافیکی استان اصفهان در تیر ماه امسال آسیب دیدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به گزارش عملکرد تیر ماه نیروهای امداد و نجات استان اصفهان برای امدادرسانی به حوادث مختلف اظهار داشت: در این بازه زمانی در استان اصفهان ۳۱۲ حادثه رخ داده است.

وی افزود: ۱۸۴ حادثه جاده‌ای، ۳۹ حادثه شهری، ۳۸ حادثه صنعتی و کارگاهی، ۳۵ خدمات حضوری، ۱۲ حادثه کوهستانی، دو حادثه ساحلی، یک حادثه سیل و آبگرفتگی و یک حادثه زلزله در تیر ماه امسال به مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر استان اصفهان گزارش شده است.

انتقال ۲۰۴ مصدوم به مراکز درمانی اصفهان

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه مجموع حادثه دیدگان این حوادث ۷۹۹ نفر بوده است، ابراز داشت: از این تعداد ۷۶۶ نفر آسیب دیده بودند که ۲۰۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ۸۷ نفر به صورت سرپایی درمان شده و به ۷۳ نفر نیز اسکان موقت داده شد، افزود: ۲۹۱ نفر از این حوادث نیز نجات یافتند.

کریمی با اشاره به اعزام ۳۰۴ دستگاه آمبولانس و ۳۶۵ تیم عملیات امداد و نجات برای امدادرسانی به حوادث استان اصفهان در تیرماه ابراز داشت: ۹۵۶ نیروی امدادی نیز به این عملیات اعزام شدند که این افراد ۲۱ مورد رهاسازی و دو مورد اطفا حریق را نیز انجام داده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.