کد خبر: ۱۲۸۸۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
شهردار کرج از پیشرفت ٩٨ درصدی فاز یک از خط دو مترو خبر داد وگفت: پروژه مترو کرج سال‌ها به مرحله تعطیلی رسیده بود، در سه سال اخیر با همه‌ توان و قدرت پای کار این پروژه ایستادیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی کمالی زاده در اینستاگرام خود نوشت:

"پروژه مترو کرج سال‌ها به مرحله تعطیلی رسیده بود، در سه سال اخیر با همه‌ی توان و قدرت پای کار این پروژه ایستادیم و با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم که ورود برخی قطعات این پروژه را با مانع جدی مواجه ساخته بود، الحمدلله توانستیم فاز یک از خط ۲ را به پیشرفت ۹۸ درصدی برسانیم.

میزان خاک‌برداری در فاز اول خط ۲ معادل ۲۷۱۰۰۰ کامیون است که اگر این تعداد خودرو سنگین را پشت سر هم قرار دهیم، مسیری معادل بندرعباس تا بابل را تکمیل می‌کند.
همچنین بتن سازه‌ای فاز اول معادل ۱۷ برابر بتن برج میلاد است.

حالا چند قدم کوتاه باقی مانده تا شهروندان عزیز کرجی بتوانند از مترو استفاده کنند. "
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.