کد خبر: ۱۲۸۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
رئیس پلیس راه استان زنجان:
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: از زمان شروع تعطیلی ها تاکنون دو هزار و ۷۰۰خودرو در جاده های استان زنجان اعمال قانون شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد علی عظیمی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه با شروع تعطیلی‌ها شاهد افزایش تردد در جاده‌های استان زنجان بودیم، گفت: از روز سه شنبه تاکنون دو هزار و ۷۰۰ خودرو در محورهای مواصلاتی استان زنجان اعمال قانون شدند.

وی اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا تردد در شهرهای نارنجی و قرمز تا چهار مرداد ماه ممنوع است و به خودروهای غیر بومی اجازه ورود به زنجان داده نمی‌شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر چهار شهرستان زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده در وضعیت قرمز کرونایی هستند و خروج از این شهرها ممنوع بوده و جریمه می‌شوند.

عظیمی تاکید کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا جریمه تردد در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان و در شهرهای قرمز یک میلیون تومان است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.