کد خبر: ۱۲۸۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان:
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خانه دوستدار کودک گفت: پس از اجرا و اتمام پروژه خانه دوستدار کودک و مجموعه فرهنگی شهرک رسالت چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع به فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی این منطقه اضافه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کاووس حقانی در آئین آغاز عملیات اجرایی خانه دوستدار کودک، احداث مجموعه فرهنگی شهرک رسالت و بختیار دشت و دیگر پروژه‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی منطقه دو شهرداری اظهار کرد: پس از اینکه برای نخستین بار در سال ۹۷ کنفرانس ملی دوستدار کودک در شهر اصفهان برگزار شد، این کلانشهر به عنوان سومین شهر غرب آسیا پایلوت شهر دوستدار کودک شناخته شد و پس از پیگیری‌های زیاد و حمایت‌های شهردار اصفهان جانمایی احداث خانه کودک در محدوده منطقه دو شهرداری انجام شد.

وی افزود: پس از اجرا و اتمام پروژه خانه دوستدار کودک و مجموعه فرهنگی شهرک رسالت چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع به فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی این منطقه اضافه خواهد شد.

مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان با بیان اینکه در سال‌های اخیر با توجه به کمبود شدید منابع آبی جهت آبیاری فضای سبز، منبع‌های آب متعددی مجموعاً به حجم چهار هزار و ۵۰۰ مترمکعب احداث شد، خاطرنشان کرد: به موازات این اقدام خطوط انتقال آب منطقه به میزان پنج و نیم کیلومتر توسعه یافت.

وی ادامه داد: ۵۳ هکتار فضای سبز در بوستان بختیار دشت در حال احداث است که سرانه فضای سبز منطقه را از ۳۲ مترمربع به ۳۹ مترمربع افزایش می‌دهد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.