کد خبر: ۱۲۸۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
سه ملی‌ پوش شطرنج ایران در دور سوم مسابقات جام جهانی به مصاف حریفان خود رفتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دیدار اول از مرحله سوم رقابت‌های جام جهانی شطرنج در سوچی روسیه پیگیری شد و سه شطرنج باز ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

محمد امین طباطبایی، ملی‌پوش شطرنج ایران در دور سوم این رقابت‌ها موفق شد یو یانئی از چین را  با ریتینگ ۲۷۰۵ را شکست دهد. این پیروزی برای نماینده ایران درحالی به دست آمد که طباطبایی دارای ریتینگ ۲۶۱۳ است.

پویا ایدنی، دیگر نماینده شطرنج ایران که موفق شده به دور سوم مسابقات جام جهانی راه پیدا کند توانست از حریفش تساوی بگیرد. ایدنی که مقابل سوپر استاد بزرگ روسی قرار گرفته بود حریفش را متوقف کرد. این تساوی درحالی بود که نماینده ایران دارای ریتینگ ۲۶۱۴ بوده و حریفش ریتنیگ ۲۷۰۶ را داشت.

سارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران هم در دور سوم جام جهانی مقابل حریف آذربایجانی متوقف شد. خادم الشریعه با ریتینگ ۲۴۹۴ با مقابل حریفش با ریتینگ ۲۴۴۳ به تساوی رضایت داد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.