کد خبر: ۱۲۸۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبرداد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا استان به ۷۱۳ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه هم استانی جان خود را از دست دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون ۲۳۴ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری می‌باشند که ۹۶ نفر از این بیماران مبتلای قطعی و ۱۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد ۵۱۱۱۴ نفر بهبود یافته گزارش شده است.

وی اذعان داشت: از ۴۸۰ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج حدود ۳۶ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های گچساران، بویراحمد و کهگیلویه بود. همچنین از ۲۵۲ نمونه رپید تست ۱۸ درصد موارد مثبت و عمدتاً در شهرستان‌های گچساران، کهگیلویه و بویراحمد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از نمونه‌های انجام شده امروز در گچساران ۵۰ درصد، در لنده ۶۷ درصد و در دنا ۴۲ درصد مثبت هستند..

وی با اشاره به قرمز شدن وضعیت شهرستان کهگیلویه پس از بویراحمد و گچساران گفت: از مردم خواهش می‌کنیم که رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی گرفته، در تجمعات و دورهمی ها شرکت نکنند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم شرایطی ایجاد شود که واکسیناسیون افراد مسن و کسانی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند تکمیل شود تا شاهد پیک‌های بعدی در کشور و استان نباشیم. با توجه به افزایش تعداد واکسیناسیون تزریقی روزانه حتی در روزهای تعطیل، لذا لازم است مردم بدون فراخوان به مراکز تزریق واکسیناسیون مراجعه نکنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.