کد خبر: ۱۲۸۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبرداد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا استان به ۷۱۳ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه هم استانی جان خود را از دست دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون ۲۳۴ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری می‌باشند که ۹۶ نفر از این بیماران مبتلای قطعی و ۱۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد ۵۱۱۱۴ نفر بهبود یافته گزارش شده است.

وی اذعان داشت: از ۴۸۰ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج حدود ۳۶ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های گچساران، بویراحمد و کهگیلویه بود. همچنین از ۲۵۲ نمونه رپید تست ۱۸ درصد موارد مثبت و عمدتاً در شهرستان‌های گچساران، کهگیلویه و بویراحمد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از نمونه‌های انجام شده امروز در گچساران ۵۰ درصد، در لنده ۶۷ درصد و در دنا ۴۲ درصد مثبت هستند..

وی با اشاره به قرمز شدن وضعیت شهرستان کهگیلویه پس از بویراحمد و گچساران گفت: از مردم خواهش می‌کنیم که رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی گرفته، در تجمعات و دورهمی ها شرکت نکنند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم شرایطی ایجاد شود که واکسیناسیون افراد مسن و کسانی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند تکمیل شود تا شاهد پیک‌های بعدی در کشور و استان نباشیم. با توجه به افزایش تعداد واکسیناسیون تزریقی روزانه حتی در روزهای تعطیل، لذا لازم است مردم بدون فراخوان به مراکز تزریق واکسیناسیون مراجعه نکنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار