کد خبر: ۱۲۸۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
معاون مشارکت سازمان بهزیستی استان کردستان خبر داد
معاون مشارکت سازمان بهزیستی استان کردستان گفت: ۱۰۱ واحد در هفته بهزیستی به مددجویان و معلولین واگذار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین رسولی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون ۶۵۹ واحد مسکونی ویژه مددجویان در دست احداث است و ۱۰۱ واحد نیز در هفته بهزیستی به مددجویان و معلولین واگذار می‌شود.

وی به اشتغال دو هزار و ۲۰۷ نفر مددجوی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۸۰۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

محسن شجاعی معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان کردستان، نیز گفت: در ۱۵ مرکز شبانه روزی کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، سازمان بهزیستی استان از ۱۵۰ کودک کردستانی حمایت می‌کند.

وی افزود: همچنین از ۱۷۵ کودک مددجو که توسط بستگان نگهداری می‌شوند حمایت شده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان کردستان، بیان کرد: سازمان بهزیستی پاسخگوی بیش از هشت هزار تلفن مرتبط در حوزه آسیب‌های اجتماعی، مددکاری و روانشناسی بوده است و در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز به بیش از دو هزار نفر به واسطه خودروی خدمات اجتماعی سیار و پایگاه‌ها خدمت ارائه شده است.


وی با اشاره به نگهداری زنان و دختران در معرض خشونت اجتماعی، ذکر کرد: به پنج هزار و ۵۰۰ نفر از خانواده‌های تحت پوشش از جمله به زنان و کودکان حمایت ویژه شده است.


معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان کردستان، به فعالیت ۲۵ گروه همیار زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و گفت: اقدامات مؤثری در راستای اشتغال زنان انجام شده است و این مهم با همکاری دیگر نهادها در استان در حال پیگیری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار