کد خبر: ۱۲۸۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
رئیس سازمان راهداری قول مساعد داد
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از نوسازی ناوگان راهداری استان اردبیل با خرید و واگذاری چندین دستگاه از طریق شرکت هپکو خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش امانی در جریان افتتاح ساختمان راهداری مشگین‌شهر اظهار کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تلاش می‌کند تا در همه استان‌ها با تقویت زیرساخت‌ها به ویژه در بخش راه‌های اصلی، فرعی و روستایی و نوسازی و بهسازی آنها رضایت‌مندی شهروندان و روستاییان را فراهم کند.

وی به بازدید خود از محور انگوت و گرمی اشاره کرد و گفت: ۱۵ کیلومتر از این مسیر در مرحله بهسازی و آسفالت‌ریزی قرار دارد که با تأمین قیر مورد نیاز سعی شده با تلاش و پیگیری مسئولان و نماینده شهرستان گرمی طرح‌های اجرایی سرعت بیشتری بگیرد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به وضعیت نامناسب راه‌های ارتباطی این منطقه اشاره کرد و افزود: در فصل کاری باید با خرید و تأمین قیر و فعالیت کارخانه‌های آسفالت و پیمانکاران عملیات آسفالت‌ریزی مورد توجه قرار گیرد.

امانی تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است تا بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۰ قیر مورد نیاز از طریق کارخانه‌های تولیدی تأمین و از محل منابع سازمان راهداری برای پروژه‌های راهسازی ذخیره‌سازی انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تلاش می‌کند تا با تأمین اعتبار ملی و استانی عملیات آسفالت‌ریزی و روکش آسفالت را در مسیرهای مختلف انجام دهد تا دغدغه‌ها در این حوزه رفع شود.

امانی ضرورت نوسازی ناوگان راهداری را با توجه به سردسیر بودن مناطق کوهستانی استان اردبیل یادآور شد و اضافه کرد: سازمان قراردادی را با شرکت هپکو به امضا رسانده تا خرید ماشین‌آلات جدید به انجام برسد که امیدواریم در ماه‌های آینده این کار به سرانجام برسد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به ضرورت نوسازی ناوگان حمل بار نیز اشاره کرد و ادامه داد: سازمان برای نوسازی ناوگان از محل تولید داخل ۸۰ درصد هزینه کامیون را به شکل وام و تسهیلات کم بهره پرداخت می‌کند و مابقی مبالغ باید از سوی خریداران تأمین شود.


برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.