کد خبر: ۱۲۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
هر چند کیانوش رستمی نتوانست سهمیه المپیک توکیو را کسب کند، اما هنوز باید برای تست دوپینگ خود را به مأموران وادا در تهران معرفی کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیانوش رستمی قهرمان اسبق جهان و المپیک یکی از وزنه برداران غایب المپیک توکیو محسوب می‌شود که با وجود فراز و نشیب‌های فراوان نتوانست سهمیه المپیک را کسب کند. هر چند او بعد از قطعی شدن ناکامی کسب سهمیه در شهر خود به امور شخصی و استراحت می‌پردازد، اما فدراسیون وزنه برداری از او خواسته برای انجام تست دوپینگ به تهران مراجعه کند تا مورد تست دوپینگ از سوی مأموران وادا قرار گیرد.

رستمی در واکنش به این موضوع اعلام کرد: «آماده انجام تست دوپینگ است و همیشه هم آماده خواهد بود.» ضمن اینکه او طعنه‌ای هم به فدراسیون وزنه برداری زده که همیشه فقط به دلیل بحث دوپینگ با او تماس می‌گیرد!

این در حالیست که فدراسیون بین‌المللی وزنه برداری اوایل سالجاری لیستی از وزنه‌برداران ایرانی منتشر کرد که باید در هر زمان و مکان آماده تست دوپینگ باشند. بر این اساس نام کیانوش رستمی، سهراب مرادی، علی داودی، ایوب موسوی و علی هاشمی در این لیست قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.