کد خبر: ۱۲۸۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
رئیس ستاد کرونای اردبیل خبر داد
رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در اردبیل گفت: با قرمز شدن رنگ اردبیل از فردا ورود خودروهای غیر بومی به شهر اردبیل با اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی روبه‌رو می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز ندائی در جلسه ستاد کرونای اردبیل اظهار کرد: شهر اردبیل به رنگ قرمز و پارس‌آباد و مشگین‌شهر به رنگ نارنجی درآمدند تا از فردا محدودیت‌ها در این شهرستان‌ها با تصمیم ستاد کرونا اعمال شود.

وی تصریح کرد: در کنار ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی و ورود آنها به شهر اردبیل، فعالیت اصناف و به ویژه صاحبان رستوران‌ها، تالارها و اماکن عمومی محدود شده و قطعاً رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویتی جدی قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در اردبیل با ابراز تأسف از پایین آمدن میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه زدن ماسک و الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: در سطح کشور و استان اردبیل نیز رعایت موازین بهداشتی به کمتر از ۶۰ درصد رسیده ولی امیدواریم با توجه به مشاهده ویروس دلتا در اردبیل اهالی بیش از گذشته مراعات کنند تا خیز پنجم تلفات بیشتری را به همراه نداشته باشد.

ندائی افزود: تمام تلاش دانشگاه علوم پزشکی در شرایط کنونی با بستری شدن ۲۴۳ بیمار بر این است تا همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به شهروندان در حوزه‌های مختلف متذکر شده و زمینه ترغیب و تشویق مردم را به رعایت این موازین فراهم آورد.

برگزاری مانور کنترل خیز پنجم کرونا

فرماندار اردبیل نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: در آستانه شروع خیز پنجم کرونا و شیوع نوع دلتا در اردبیل، به همت بسیجیان مانور کنترل خیز پنجم کرونا برگزار شد.

مسعود امامی یگانه اضافه کرد: در اجرای این مانور ۱۰۷ اکیپ بسیج و هلال احمر با همراهی عوامل نظارتی و کنترلی از اتاق اصناف، صنعت، معدن و تجارت، پلیس راهور و… سعی می‌کنند تا خیز پنجم شیوع کرونا را به نحوی کنترل کنند.

وی بیان کرد: با همراهی بسیجیان در ۳۰۰ پایگاه اردبیل کنترل این بیماری به صورت محله‌محور انجام خواهد شد تا آسیب‌های کمتری را در خیز پنجم شاهد باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، کرونا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.