کد خبر: ۱۲۸۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
دبیر علمی بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران از برگزاری این کنگره در رزوهای 12تا 15 مرداد ماه با حضور 300 متخصص داخلی و خارجی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احسان شریفی پور امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکترو فیزیولوژی ایران به عنوان پرقدمت ترین، پرمخاطب ترین و معتبرترین کنگره نورولوژی(بیماری‌های مغز و اعصاب) در روزهای 12 تا 15 مرداد ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی بین کرد: در این کنگره که با ح ضور 300 سخنران داخلی و بین المللی از سراسر دنیا در گسترده فضای مجازی برگزار می شود آخرین دستاوردهای روز دنیا در حیطه نورولوژی و نوروساینس مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

دبیر علمی بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران یادآور شد: از جمله محورهای این کنگره شاخه های مهم علم نورولوژی از جمله بیماری های عروق مغزی(مانند شکستگی‌های مغزی)، بیماری‌های خود ایمنی نورولوژی، بیماری های نوروماسکولار مانند انواع سردردهای مختلف، صرع، اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون، اختلالات شناختی مانند بیماری آلزایمر و مباحث پایه‌ای نوروساینس است.
وی یادآور شد: مخاطبان این کنگره متخصصین مغز و اعصاب و رشته‌های مرتبط مانند جراحان مغز و اعصاب، روانپزشکان، متخصصان داخلی، طب اورژانس، طب فیزیک و توانبخشی خواهند بود.
شریفی پور خاطرنشان کرد: زیرساخت مجازی برگزاری این کنگره توسط یکی از شرکت‌های دانش بنیان داخلی فراهم شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.