کد خبر: ۱۲۸۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
شهردار سنندج:
شهردار سنندج با بیان اینکه گره کور تعاونی مسکن تعمیرکاران بعد از دو دهه خوشبختانه با تلاش مسئولان استان و شهرداری و شورای شهر باز شده است، گفت: مشکل این تعاونی بطور کامل رفع شده و اعضای این تعاونی می توانند جهت دریافت پروانه ساختمانی به شهرداری منطقه دو مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حشمت الله صیدی اظهار کرد: تعاونی مسکن تعمیرکاران یکی از این تعاونی‌ها است که بیش از دو دهه است که با مشکل مواجه است و شهرداری نتوانسته نسبت به صدور پروانه ساختمانی اقدام کنند.

وی افزود: در ابتدای این دوره جلسات مختلفی با هیئت مدیره این تعاونی داشتیم گرچه در جلسات نخست اعضای این تعاونی زیاد به رفع مشکل خوشبین نبودند.

شهردار سنندج تصریح کرد: جلسات متعددی در شورای شهر برگزار شد و خوشبختانه تمهیدات لازم برای رفع مشکل این تعاونی صورت گرفت. متأسفانه بسیاری از تعاونی مسکن از لحاظ قانونی دارای مشکلاتی هستند که شهرداری هم برای صدور پروانه ساختمانی با مشکلاتی رو به رو می‌کند.

وی ادامه داد: از تلاش، همکاری و همراهی تمامی مسئولان استان در رأس آن استاندار محترم، شورای حل اختلاف، شورای دستگاه‌های نظارتی، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولانی که شهرداری و شورای شهر را در رفع مشکل این تعاونی همراهی کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

صیدی خاطر نشان کرد: بسیار خرسندیم بعد از دو دهه مشکل چند صد خانواده سنندجی که عضو تعاونی مسکن تعمیر کاران هستند رفع شده و از امروز شهرداری آمادگی لازم برای صدور پروانه ساختمانی به اعضای این تعاونی را دارد.

جلال شریعتی عضو شورای اسلامی شهر سنندج نیز در ادامه این جلسه گفت: شهرداری و شورای شهر در تمام این سال‌ها تمام توان خود را برای رفع مشکل تعاونی تعمیر کاران به کار گرفته بود.

وی افزود: در مسئله تعاونی تعمیرکاران هیچ قصوری متوجه مجموعه شورا و شهرداری نبود و این دو نهاد مردمی در این ایام برای رفع مشکل این تعاونی تلاش نمودند.

شریعتی با بیان اینکه رفع مشکل این تعاونی برای مجموعه مدیریت شهری خوشایند است، ادامه داد: امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین مشکلاتی برای تعاونیهای مسکن نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، کردستان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار