کد خبر: ۱۲۸۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: با افتتاح پروژه‌هایی در هفته‌های آینده همه پروژه‌های عقب افتاده و تاریخی در کشور را به اتمام خواهیم رساند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد اسلامی در مراسم بهره‌برداری از جاده جدید سنندج - مریوان اظهار کرد: امروز کردستان در فرودگاه و راه‌ها وضعیت مناسبی دارد و تلاش ما این است تا پایان سال ۱۴۰۰ بتوانیم ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی را در کردستان به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: امیدواریم تا پایان فعالیت دولت فعلی فرودگاه سقز را هم به عنوان فرودگاه دوم استان افتتاح کنیم تا تردد مردم در بخش حمل و نقل هوایی آسان‌تر شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنان خود اعلام کرد: امیدواریم تا ۲ ماه آینده ۷۰ کیلومتر باقیمانده پروژه راه آهن سنندج - همدان را افتتاح کنیم و شاهد به صدا در آمدن بوق قطار در ایستگاه صلوات آباد سنندج باشیم.

اسلامی خاطرنشان کرد: هم اکنون در سایه تلاش نیروهای انسانی توانمند شاهد تبدیل شدن کشور به یک کارگاه عظیم عمرانی هستیم و با افتتاح پروژه‌های دیگر در هفته‌های آینده همه پروژه‌های عقب افتاده و تاریخی در کشور را به اتمام خواهیم رساند.

وی افزود: راه جدید سنندج - مریوان موجب کاهش طول و زمان سفر و افزایش امنیت سفر در این محور می‌شود و از روز شنبه عبور و مرور از این جاده برای عموم مردم امکان پذیر است.

اسلامی اعلام کرد: امروز علاوه بر افتتاح جاده سنندج - مریوان شاهد بهره برداری از ۵۰ کیلومتر از کریدور شمال- جنوب خواهیم بود که این مهم نشان از جدیت فعالیت و خدمتگذاری دولت برای توسعه و پیشرفت است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار