کد خبر: ۱۲۷۸۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران مطرح کرد
عباس پاشا از دورکاری ۷۰ درصدی کارمندان در شهر‌های فیروزکوه و دماوند و دورکاری ۵۰ درصدی نیرو‌ها در شهر تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران اظهار کرد: در حال حاضر دو شهر دماوند و فیروزکوه در استان تهران در وضعیت قرمز قرار گرفته اند و مابقی شهر‌ها از جمله تهران در وضعیت نارنجی قرار دارند. در شهر‌های دماوند و فیروزکوه باید ۷۰ درصد کارکنان به صورت دورکاری فعالیت کنند و ۳۰ درصد از نیرو‌ها نیز به صورت حضوری به انجام وظایف در ادارات بپردازند.

وی ادامه داد:در شهر‌های دیگر استان از جمله تهران کارکنان باید ۵۰ درصد در ادارات حضور داشته باشند و ۵۰ درصد دیگر از نیرو‌ها به صورت دورکاری به فعالیت بپردازند. تاکید بر این داریم که ادارات این قوانین را رعایت کنند. در حال حاضر وضعیت خوبی نیست و باید دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر رعایت شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.