کد خبر: ۱۲۷۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
معاون استاندار اردبیل:
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تعاونی‌های مسکن که در ساخت واحدها دچار بد عهدی شوند از ادامه فعالیت طرح اقدام ملی مسکن کنار گذاشته و قراردادشان لغو می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزاد قلندری در نشست شورای مسکن در اردبیل اظهار کرد: متأسفانه برخی از تعاونی‌ها به دلایل مختلف در روند احداث پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن تأخیر و تعلل نابجایی را به وجود آوردند که از ادامه کار کنار گذاشته و قراردادشان لغو می‌شود.

وی تصریح کرد: باید در کمترین زمان طرح اقدام ملی مسکن در سطح استان با آورده متقاضیان احداث، تکمیل و تحویل آنها داده شود که در این فرآیند تأخیر و تعلل قابل قبول نخواهد بود.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با همکاری بنیاد مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر تولید طرح اقدام ملی مسکن در حال اقدام است که در سه شهرستان مشگین‌شهر، خلخال و پارس‌آباد احداث پروژه‌ها شروع شده و در مابقی شهرها نیز با تکمیل داوطلبان و ثبت‌نام‌کنندگان این کار آغاز می‌شود.

قلندری به واگذاری زمین رایگان برای احداث این واحدها از سوی راه و شهرسازی استان اشاره کرد و افزود: در اقدامی شایسته اداره کل راه و شهرسازی استان با هدف کاهش هزینه افراد فاقد سرپناه و مسکن سعی کرده تا زمین رایگان برای اجرای این طرح تأمین کند که در اردبیل و سایر شهرها واگذاری‌ها انجام شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن دو هزار و ۵۳۴ متقاضی با پرداخت وجه اولیه و تحویل مدارک و نام‌نویسی نهایی اراده خود را بر ساخت و دریافت این واحدها گذاشته‌اند که امیدواریم راه و شهرسازی استان و پیمانکاران در کمترین زمان این واحدها را تکمیل و به متقاضیان واگذار کنند.

قلندری اضافه کرد: بانک مسکن نیز قرار شده تا تسهیلات مورد نظر را در موعد مقرر پرداخت کند تا اجرای این پروژه‌ها با سرعت عمل بیشتری به انجام برسد.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: در چهار نقطه شهر اردبیل احداث طرح اقدام ملی مسکن با تدارک زیرساخت‌های لازم در حال انجام است که در صورت همراهی ثبت‌نام‌کنندگان بخشی از این واحدها در سال جاری می‌تواند تکمیل و تحویل متقاضیان شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقش حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری آینده گفت: حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد.
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.