کد خبر: ۱۲۷۷۰۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
شهردار اراک در آیین بتن ریزی سه هزار مترمکعبی تقاطع مقاومت گفت: میدان مقاومت به دلیل واقع شدن در مسیر خیابان قائم مقام فراهانی که یکی از پرترددترین معابر کلانشهر اراک است به عنوان یک گره ترافیکی بود و نیاز به اجرای پروژه و غیرهمسطح سازی معبر داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا بیاتیان افزود: با توجه به اجرای پل‌های شهید بختیاری، تقاطع میدان ورزش (آزادگان)، روگذر بلوار قدس و خاتم الانبیا در مسیر شرق نسبت به میدان مقاومت و تکمیل و گشایش تقاطع غیرهمسطح صیدی در مهرماه سال گذشته در ناحیه غربی میدان، نیاز به اجرای پروژه میدان مقاومت به عنوان قطعه میانی در این محدوده از رینگ شهری ضروری بود.

وی تصریح کرد: تقاطع غیرهمسطح مقاومت اراک مقرر شده بود که در ۸۴۰ روز توسط قرارگاه خاتم اجرا شود اما در اقدامی شجاعانه روزشمار اجرای این طرح به ۱۸۰ روز تغییر کرد.

شهردار اراک ادامه داد: بسیاری از زیر ساخت‌های این طرح که هر کدام یک پروژه بود در سایه تعامل و همکاری بین دستگاهی اجرا شده و حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی در یک روز برای این طرح در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است.

بیاتیان عنوان کرد: ایجاد نخستین خطوط بی آر تی در اراک در مناطق شهرک هجرت، شهرک بعثت، شهرک جوادیه و الغدیر به سمت میدان شورا در دستور کار ویژه قرار دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار