کد خبر: ۱۲۶۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
استاندار قم مطرح کرد
استاندار قم در حاشیه افتتاح مرکز خودرویی واکسینایون کرونا گفت: استان قم از نظر مدت زمان درگیری، شدت و وسعت بیماری کرونا شرایط ویژه ای دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سرمست در حاشیه افتتاح پایگاه خودرویی واکسیناسیون قم که در بلوار شهید سلیمانی به بهره برداری رسید، با تشکر از فعالان حوزه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: مرکز واکسیناسیون خودرویی علاوه بر ۵ مرکز دیگر، به افرادی که دارای شرایط خاص هستند خدمات واکسیناسیون در خودرو ارائه می‌دهد.

استاندار قم در ادامه ضمن توصیه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: از مردم می‌خواهیم در جهت کنترل و جلوگیری از شیوع موج جدید بیماری در حوزه واکسیناسیون نیز همکاری مطلوب را داشته باشند.

وی روند واکسیناسیون در قم را قابل قبول دانست و گفت: در کنار زحمات کادر درمان، مردم نیز با استقبال خودشان از واکسیناسیون به این امر کمک کنند تا گروه‌های مشمول و افراد بالای ۷۰ سال واکسن خود را سریع‌تر دریافت کنند.

سرمست با اشاره به اینکه قم از نظر زمان، شدت و وسعت درگیری با بیماری، شرایط خاصی را داشته است، گفت: در ارزیابی‌های کشوری میزان استقبال مردم قم از واکسیناسیون در حد متوسط و قابل قبول است اما با توجه به شدت درگیری استان با بیماری انتظار می‌رود که استقبال مردم بیشتر از وضعیت فعلی باشد.

استاندار قم افزود: از صدا و سیما و رسانه‌ها می‌خواهیم تا در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری داشته باشند و همچنین مردم نیز دریافت واکسن را به تأخیر نیندازند تا از آسیب به گروه‌های پر خطر اجتناب شود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.