کد خبر: ۱۲۶۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
فینال جام فردوسی نیز با رقابت تیم های پاسارگاد شهدا و کانون چوگان البرز برگزار شد و در این رویداد تیم کانون چوگان البرز توانست با کسب نتیجه ٧ به ٣ پیروز میدان شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دومین روز مسابقات چوگان جام فردوسی عصر امروز ( جمعه ٣١ اردیبهشت ماه) با حضور ۴ تیم نوروزآباد، پاسارگاد شهدا، نیروی زمینی ارتش و کانون چوگان البرز در مجموعه چوگان نوروزآباد برگزار شد.

ابتدا تیم های نوروزآباد و نزاجا در مسابقه رده‌بندی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه ٧ به ۴ به سود نیروی زمینی ارتش تمام شد.

فینال جام فردوسی نیز با رقابت تیم های پاسارگاد شهدا و کانون چوگان البرز آغاز شد؛ در این رویداد تیم کانون چوگان البرز توانست با کسب نتیجه ٧ به ٣ پیروز میدان شود.

بر اساس این گزارش، تیم کانون چوگان البرز توانست مقام نخست جام فردوسی را کسب کند و تیم های پاسارگاد شهدا و نزاجا نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.