کد خبر: ۱۲۶۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از اجرای طرح هفتگی "قم در مسیر تحول" به‌منظور افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های شهری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی کلانتر زاده با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های شهری، اظهار کرد: این پروژه‌ها به‌منظور افزایش خدمات مدیریت شهری به زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت (س) صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه افتتاح و آغاز عملیات عمران شهری سبب تقویت روحیه امید و ایجاد انگیزه مضاعف در بین مردم می‌شود، افزود: یکی از اهداف این برنامه که از ۲۹ اردیبهشت‌ماه تا ۱۲ مردادماه برگزار می‌شود، ایجاد انگیزه و افزایش مشارکت مردم در امور شهری است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ادامه داد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف امور شهری نظیر عمرانی، خدماتی، ترافیکی، شهرسازی، فرهنگی، ورزشی، فضای سبز، تفریحی و سرمایه‌گذاری خواهد بود.

وی از برگزاری نخستین دوره این افتتاحیه‌ها در هفته جاری خبر داد و گفت: در این هفته بهره‌برداری از پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی سردار شهید عزیز زادگان در منطقه دو، احداث ادامه بلوار امامت و احداث بوستان ستایش در منطقه هشت در نظر گرفته شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار