کد خبر: ۱۲۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
استاندار قم تاکید کرد
استاندار قم با بیان اینکه از ظهر سه شنبه هفته جاری طرح ممنوعیت ترددها فارغ از وضعیت شهرها برای تمام استان های کشور آغاز خواهد شد، گفت: با رعایت مردم از موج چهارم کرونا در قم عبور کردیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مبارزه با کرونا که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مردم متدین و انقلابی قم در شب‌های قدر و روز قدس ازموج چهارم کرونا در استان قم عبور کردیم، گفت: وضعیت قم از قرمز به نارنجی تغییر کرده است و محدودیت‌ها متناسب با وضعیت نارنجی در استان انجام خواهد گرفت و فعالیت گروه‌های ۱ و ۲ شغلی از روز جاری با رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی مجاز است.

استاندار قم با اشاره به اینکه آزمون سراسری کنکور و امتحانات پایه نهم و امتحانات نهایی دیپلم با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا در موعد مقرر به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد، افزود: با همکاری خانواده‌ها و دانش آموزان در رعایت دستور العمل های بهداشتی به لطف خداوند این مهم نیز با موفقیت به پایان خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه از ظهر روز سه شنبه هفته جاری تا ظهر شنبه طرح ممنوعیت ترددها فارغ از وضعیت رنگ بندی شهرها برای تمام استان‌های کشور اجرا خواهد شد، ادامه داد: کسانی که با پلاک غیر بومی به شهرهای قرمز سفر کنند نیز ۱ میلیون تومان و شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

سرمست در پایان با بیان اینکه مقابله با کرونا نیازمند یک بسیج همه جانبه است، گفت: از رهنمودهای علما و مراجع عظام تقلید و تلاش همه ی مسئولان، خیرین و گروه‌های مردمی که در قالب قرارگاه شهید سلیمانی در حال تلاش هستند قدردانی و تشکر می‌کنم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.