کد خبر: ۱۲۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم حضرت معصومه (س) در خصوص آخرین وضعیت اجرای عملیات کف سازی بازار کهنه این کلانشهر، گفت: این طرح اواخر سال ۹۹ کلنگ خورد و در کمتر از سه هفته اجرای زیرساخت‌های آن پایان یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا خاکی با بیان اینکه در راستای بهسازی بازار کهنه تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین شهرداری و میراث فرهنگی و هیئت‌امنای بازار تنظیم‌شده است، اظهار کرد: طول پروژه کف‌سازی ۴۳۰ متر و مساحت آن نیز حدود ۲ هزار و ۶۰۰ متر بوده و شامل مرمت، اصلاح شیب‌ها، سنگفرش و نصب شیر هیدرانت برای ایمنی و آتش‌نشانی است.

وی خاطرنشان کرد: در بازار کهنه بیش از ۵۰ واحد انشعاب آب نداشتند که در سه هفته انجام و این موضوع نیز رکورد خوبی در همکاری آبفا با شهرداری به شمار می‌رود.

مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم حضرت معصومه (س) تصریح کرد: جداره نیز قبلاً بهسازی شده و طبق تفاهم‌نامه با میراث فرهنگی مرمت سقف بازار کهنه انجام شود.

وی با بیان اینکه طوری برنامه‌ریزی‌شده است که ورود موتور و خودرو به بازار ممنوع باشد و به‌هیچ‌وجه نباید در این بازار تردد شود، گفت: در این زمینه نیز باید یک مسیر برای دسترسی ماشین و موتور بازگشایی شود.

خاکی تصریح کرد: دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای کف سازی بازار کهنه هزینه شده و این طرح نیز از پیشرفت مناسبی برخوردار است.

وی با قدردانی از همکاری دستگاه‌های خدمات رسان ازجمله آب و فاضلاب، ادامه داد: در مدت یک هفته انشعابات آب انجام و درخواست گاز نیز در حال پیگیری است و امیدواریم پس از ماه مبارک رمضان شاهد تکمیل پروژه کف سازی بازار کهنه قم باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار