کد خبر: ۱۲۵۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
استاندار قم خبر داد
استاندار قم با بیان اینکه وضعیت ابتلا و موج چهارم کرونا در استان قم رو به افزایش است، گفت: محدودیت ها تا پایان هفته آینده در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سرمست در پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور ویدئو کنفرانس رئیس جهمور برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت ابتلاء و موج چهارم کرونا در استان قم رو به افزایش است، گفت: محدودیت‌ها تا پایان هفته آینده در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه خواهد داشت.

استاندار قم با اشاره به اینکه بر اساس گزارش‌ها در ۷ استان کشور وضعیت بیماری کرونا وخیم و در ۱۸ استان دیگر شرایط ابتلاء افزایشی است، افزود: امیدواریم بتوانیم با همراهی مردم در دو هفته‌ی آینده این بیماری را در استان قم کنترل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مراسم لیالی قدر و نماز عید فطر در شهرهای قرمز و نارنجی حداکثر تا دو ساعت برگزار خواهد شد، ادامه داد: این مراسم‌ها باید در فضاهای باز برگزار شود و محدودیت‌های تردد در شب‌های قدر نیز برای شهروندان برداشته خواهد شد.

سرمست با بیان اینکه تأمین واکسن در اولویت ستاد ملی مقابله با کرونا قرار دارد و پشتیبانی از خرید واکسن به صورت انبوه و تولید آن در داخل کشور مورد تاکید رئیس جمهوری قرار گرفته است، گفت: استان‌ها هم حمایت و پشتیبانی خود را از این اقدام ملی در سال تولید ملی، پشتیبانی و مانع زدایی ها اعلام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ویروس جهش یافته هندی کرونا در برخی کشورهای جهان شیوع داشته است، افزود: در جلسه امروز مصوب شد نظارت‌ها و مراقبت‌ها در مرزهای شرقی تشدید یابد، تا از ورود این ویروس به کشور و استان قم جلوگیری شود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.