کد خبر: ۱۲۴۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
شهردار منطقه ۲۰ گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰ بیش از ۱۶۰ هزار متر طول خط کشی محوری در معابر اصلی و فرعی این منطقه انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرهاد افشار با بیان اینکه طرح استقبال از بهار با هدف بهبود وضعیت ترافیکی معابر، تسهیل در تردد خودروها و ارتقاء ایمنی شهروندان، از ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ انجام شد گفت: بهسازی معابر شهری با اجرای عملیات نصب علائم عمودی، خط کشی محوری و عرضی، خط کشی ایستگاه های اتوبوس و نصب و مرمت تجهیزات ترافیکی انجام شد.

افشار افزود: در همین راستا بهسازی پایانه های حمل و نقل عمومی از جمله نگهداشت سرویس های بهداشتی و نمازخانه، رسیدگی به سیستم روشنائی، بهسازی سیستم های هوشمند، کنترل و نظارت بر ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی انجام شد.

او نصب تابلوی اطلاعات، نقشه راهنما و جدول زمانبندی وسایل نقلیه، نصب سرپناه، رنگ آمیزی و شستشوی ایستگاه ها و ایمن سازی مسیرهای منتهی به ایستگاه ها را از جمله اقدامات انجام شده برای بهسازی ایستگاه های اتوبوس و تاکسی عنوان کرد.

شهردار منطقه در ادامه بهسازی مسیر ایستگاه های اتوبوس های تندرو از جمله رسیدگی به وضعیت آسفالت، روشنایی، دستگاه های کارتخوان، نظافت، شستشو و ایمن سازی ایستگاه ها را از دیگر اقدامات طرح استقبال از بهار بیان کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها