کد خبر: ۱۲۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
با حضور با حضور پیشکسوتان فوتبال در محله مرادآباد انجام شد
محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مراسم کلنگ‌زنی کمپ ورزشی و زمین چمن مصنوعی در محله مرادآباد گفت: پس از سال ها چشم انتظاری اهالی محله مراد آباد، زمین خاکی این محله را با قراردادی مشارکتی به زمین چمن مصنوعی و سالن بدنسازی ارتقا خواهیم داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمود کلهری شهردار منطقه ۵گفت: یکی از وظایف شهرداری تهران تامین فضاهای ورزشی است و با توجه به دستور پیروز حناچی شهردار تهران در باره پروژه های توسعه محلی و نیاز محله مراد آباد به سارنه ورزشی نسبت به ساخت یک روزگشاه در این محله اقدام کردیم.

او با بیان اینکه ازسرمایه گذاران بخش خصوصی برای توسعه اماکن ورزشی کمک گرفته شده گفت: پس از سال ها چشم انتظاری اهالی محله مراد آباد، زمین خاکی این محله را با قراردادی مشارکتی به زمین چمن مصنوعی و سالن بدنسازی ارتقا خواهیم داد.

کلهری با تاکید بر اینکه این قرارداد ۱۰ ساله بوده و درآمدی پایدار برای شهرداری منطقه ۵ خواهد داشت گفت: علاوه بر اینکه شهرداری در این قضیه ارزش افزوده خواهد داشت، مردم محله نیز استفاده های لازم را از آن خواهند کرد، ایجاد اشتغال خواهد شد و به توسعه ورزش شهروندی کمک می شود. هدف از احداث این مجموعه، توسعه اماکن و فضاهای ورزشی در سطح منطقه و در راستای افزایش نشاط و سلامتی شهروندان علی الخصوص نوجوانان و جوانان است.

 شهردار منطقه ۵ افزود: مقدمات ساخت این کمپ ورزشی از ۲۰ اسفند آغاز شده و سرمایه گذار تا اواخر بهار باید آن را به بهره برداری برساند.

او اضافه کرد: راه های دسترسی آسان مردم برای ساخت مجموعه های ورزشی دراولویت شهرداری منطقه ۵ است. اعتقاد داریم که هرچه برای ورزش شهروندی و مهیا کردن این مراکز برای شهروندان قدم برداریم کم است.

شهردار منطقه ۵ اثرات ورزش را بسیارمهم ارزیابی کرده و افزود: صیانت از سلامت و ارتقاء سطح زندگی شهروندان از جمله اهداف اصلی ورزش منطقه ۵ است.

او با تاکید بر اینکه هزینه در حوزه ورزش و تربیت بدنی نوعی سرمایه گذاری است، گفت: توسعه زیرساخت های ورزش منطقه باید جزو برنامه های اصلی ما قرار گیرد.

کلهری از آمادگی برای مشارکت با سرمایه گذاران برای توسعه فضاهای ورزشی خبر داد و افزود: در مرحله های دیگر از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سایر محلات هم استفاده می کنیم تا یک گام دیگر به تحقق شعار تهران شهری برای همه نزدیک شویم.

در پایان این مراسم کلنگ کمپ ورزشی توسط ملی پوشان اسبق فوتبال ایران و شهردار منطقه و سایر مسئولان حاضر در مراسم به زمین زده شد.آیین مراسم کلنگ زنی با حضور  پیشکسوتان فوتبال از جمله حمید جاسمیان، محمود حقیقیان ،سعید عزیزیان، فرهاد کاظمی، نیما نکیسا، احمد جانعلی، علی خسروی، محمد برزگر، یعقوب وطنی و شورایاری و مدیریت محله مراد آباد و شهروندان ورزش دوست و مدیران و مسئولان شهری برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها