کد خبر: ۱۲۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
معاون استاندار ایلام تاکید کرد
معاون عمرانی استاندار ایلام خواستار استفاده از روش های نوین ساخت و ساز در احداث پروژه های عمرانی استان ایلام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد کرمی در نشست شورای فنی استان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی در پروژه‌های عمرانی خود باید مصوبات شورای فنی استان را مد نظر قرار دهند و با استفاده از مصالح جدید و روش‌های نوین ساخت ساز به دنبال کاهش هزینه‌ها و افزایش استاندارد و طول عمر پروژه‌های عمرانی باشند.

وی با اشاره به هدف مصوبات شورای فنی در بالابردن کیفیت و کاهش هزینه‌ی پروژه‌های عمرانی، تاکید کرد: استفاده از روش‌های مهندسی ارزش و تکنیک‌های جدید و نوین اجرای پروژه‌ها باید مد نظر قرار گیرد و همه این موارد برای بهتر شدن مهندسی و استحکام سازه‌های ساختمانی است.

معاون امور عمرانی استاندار با تأکید بر اینکه تمام دستگاه‌های عضو شورای فنی باید از مصالح و روش‌های نوین ساخت و ساز مورد تأیید شورای فنی استان استفاده کنند، بیان کرد: این دستگاه‌ها باید به عنوان الگو برای مردم، بخش خصوصی و پیمانکاران در اجرای پروژه‌های با روش‌های نوین مهندسی و استفاده از مصالح جدید قرار گیرند.

وی تأکید کرد: انتظار داریم دستگاه‌های عضو و دستگاه‌هایی که بخش عمده‌ای از اعتبارات استان را استفاده می‌کنند به سمت استانداردسازی پروژه‌ها حرکت کرده و پیمانکاران را هم موظف به استفاده از مصالح با استانداردهای بهتر کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها