کد خبر: ۱۲۳۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
استاندار البرز:
استاندار البرز گفت: کمربند شمالی کرج نیز مشمول اعتبارات دولتی شد و در نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزیزالله شهبازی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور که در محل این سازمان صورت گرفت، با اشاره به اینکه این دید و بازدیدها در ۲ سال اخیر افزایش یافت و سبب ساز رشد و توسعه استان شد، افزود: در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف استان بخصوص راهسازی تسریع و گره گشایی شد.

وی ادامه داد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توجه ویژه ای به مسائل استان داشته‌اند و به اهمیت البرز برای کشور واقف هستند از این رو از تلاش‌های ایشان قدردانی می‌کنیم.

شهبازی گفت: اکنون آزادراه غدیر، منطقه اول آزادراه تهران-شمال، ادامه آزادراه همت در البرز، قطار برقی کرج-هشتگرد، توسعه و مسافربری شدن فرودگاه پیام و… که از اهمیت بالایی برخوردار هستند، در سایه این توجهات و همراهی‌ها به سرانجام رسیدند.

وی افزود: کمربند شمالی کرج نیز مشمول اعتبارات دولتی شد و در نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد و قطار شهری کرج نیز امید است در نیمه اول سال آینده برای عموم مردم تکمیل شود.

استاندار البرز گفت: از رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت کردیم که قبل از پایان سال برای بازدید از روند تکمیل پروژه‌های کمربند شمالی و قطار شهری کرج که اعتبارات دولتی برای آنها تزریق شد، دیدن کنند.

وی همچنین در خصوص پرداخت معوقات کارکنان ادارات استان نیز درخواست خود را مطرح کرده و دستور لازم را دریافت کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.