کد خبر: ۱۲۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵
اقدامات حوزه خدمات شهری منطقه 15 در طرح استقبال از نوروز 1400 تشریح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه گفت: در این طرح پاکسازی و رفت و روب بیش از 11میلیون مترمربع از معابر بصورت مکانیزه و دستی، پاکسازی 140 هزار مترمربع از جداره های شهری از زوائد فیزیکی، تراکت ها و برچسب های  تبلیغاتی، پلاکارد، بنرهای غیر مجاز و پاکسازی 46 هزار و 667 مترمربع از زمینهای بایر و نقاط بی دفاع شهری منطقه از 5 اسفند آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت. 

شهردار منطقه با اشاره به اینکه80 هزار مترطول لایروبی انهار روباز و روبسته و 978 هزار مترطول شستشوی المانهای شهری، جداول و گاردریل ها انجام خواهد شد، افزود: هزار و 600 دستگاه از مخازن و زیر مخزن های سطح منطقه شستشو، گندزدایی، تعمیر و رنگ آمیزی می شود.  

او ادامه داد: نظافت ، شستشو، رنگ آمیزی و رفع نقص 40 دستگاه مخزن شیرابه خودروهای حمل پسماند و شستشوی  هزار و 870 مترمربع تابلوی بزرگراهی از دیگر اقدامات حوزه خدمات شهری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.