کد خبر: ۱۲۳۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در بيست و دومين همايش ملي صنايع و واحدهاي خدماتي سبز كشور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به دليل عملكرد كم نظير و پايدار در زمينه حفاظت از محيط زيست، براي دومين سال متوالي موفق به دریافت لوح و تندیس زرین و سیمین صنعت سبز کشور شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در بيست و دومين همايش ملي صنايع و واحدهاي خدماتي سبز كشور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به دليل عملكرد كم نظير و پايدار در زمينه حفاظت از محيط زيست، براي دومين سال متوالي موفق به دریافت لوح و تندیس زرین و سیمین صنعت سبز کشور شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه متروی تهران و حومه در طول فعاليت چندين ساله خود با تلاش و همكاري پرسنل زحمتكش، طي پنج دوره شركت در همايش ملي صنايع و واحدهاي خدماتي سبز ( از سال 1394) 4 لوح سيمين و 1 لوح زرين دريافت کرده گفت: امسال نيز در ششمين دوره حضور خود، براي دومين سال متوالي موفق به دريافت لوح تقدير و تنديس زرين براي پايانه مهرشهر به عنوان يكي از 4 واحد برگزيده كل كشور و تنها واحد برگزيده خدماتي سبز استان های تهران و البرز شد.

‎وی افزود:شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همچنین موفق به کسب لوح تقدير و تنديس سيمين براي پايانه جنوب(فتح آباد) و لوح تقدير و تنديس سيمين براي پايانه هاي غرب(صادقيه) و شرق(دردشت) شده است.

نوبخت با اشاره به اینکه  ۲۵۹ واحد خدماتي و صنعتي در بيست و دومين همايش ملي صنايع و واحدهاي خدماتي سبز كشور شرکت داشتند، خاطرنشان کرد: کسب این موفقیت در راستای بررسي فرآيندهاي شركت بهره‌برداري متروی تهران و حومه به ويژه فرآيندهاي جاري، عملياتي و زيست محيطي در تمامی قسمت‌هاي ايستگاه‌ها و پايانه‌ها در  سال ۹۸ بوده است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه به برنامه های در دست اجرا شرکت در بخش مدیریت مصرف انرژی، استفاده از انرژی های تجدید پذیر و اتصال فاضلاب ایستگاه های مترو به لگوی شهری اشاره کرد و گفت: امیدواریم برنامه ریزی های انجام شده در این حوزه ها نیز به خوبی اجرایی شده تا گامی دیگر در زمینه حفاظت از محیط زیست برداریم.

نوبخت در پایان این موفقيت را به خانواده بزرگ شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ‌تبریک گفت و افزود: بدون شك كسب افتخارات پي در پي در تمامی زمينه‌ها بدون همراهی و همدلی ويژه پرسنل پرتلاش شرکت در همه بخش ها ميسر نمی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.