کد خبر: ۱۲۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد؛
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آماده باش اتوبوس آمبولانس ها و اتاق بحران برای خدمت رسانی به بیماران و حادثه دیدگان چهارشنبه اخر سال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی یزدانی اظهار کرد: به منظور آگاهی بیشتر مردم در خصوص خطراتی که می‌تواند سلامت آنها را در چهارشنبه پایان سال تهدید کند از شبکه استانی مطالب آموزشی در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه بسته آموزشی در خصوص خطرات چهارشنبه پایان سال تهیه شده است که در اختیار صدا و سیما قرار گرفته است، عنوان کرد: علاوه براین بسته آموزشی نیز در فضای مجازی منتشر شده است تا عموم مردم با آگاهی بیشتری نسبت به خطرات احتمالی، این شب را جشن بگیرند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه همچنین تمهیدات لازم از سوی اداره تأمین استان برای استقرار آمبولانس‌ها در مراکز پر تردد و آمادگی حوزه‌ها انجام شده است، بیان کرد: نماینده اورژانس پیش بیمارستانی نیز در مرکز کنترل ترافیک شهر جهت رصد شرایط حضور دارد.

وی با بیان اینکه همچنین نماینده اورژانس در مرکز فرماندهی پلیس ۱۱۰، مدیریت بحران حضور خواهد داشت، خاطر نشان کرد: آماده باش اتوبوس آمبولانس‌ها و اتاق بحران و «mcmc» برای خدمت رسانی به بیماران نیز در نظر گرفته شده است.

یزدانی با اشاره به اینکه دوره آموزشی مجازی در خصوص بیماران سوختگی نیز برای پرسنل در نظر گرفته شد، گفت: دستور العمل های مراقبتی از بیماران نیز به تمام مناطق ارسال شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار