کد خبر: ۱۲۳۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص انجام سفرهای نوروزی گفت: ضروری است سفرهای نوروزی به صورت هوشمندانه مدیریت شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد رحمتی در جلسه ستاد خدمات سفر اظهار کرد: براساس اعلام ستاد ملی کرونا سفر به شهرهای زرد، آبی و سفید در ایام نوروز مانعی ندارد.

وی با بیان اینکه باید معیشت مردم مورد توجه جدی مسؤولان قرار گیرد، افزود: به مشکلات هتل داران، رستوران داران، آژانس‌های مسافرتی و بسیاری از صنوف وابسته به گردشگری باید به صورت واقع بینانه نگریست.

رحمتی ادامه داد: برای حمایت از بخش خصوصی باید مهمانسراها و مراکز اقامتی دولتی در ایام نوروز تعطیل شوند و از پذیرش مسافر در مدارس نیز پرهیز شود.

وی با بیان اینکه تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی در هتل‌های استان به خوبی رعایت می‌شود، افزود: ایجاد بازار اینترنتی برای فروش محصولات صنایع دستی توسط اداره کل میراث فرهنگی استان اقدام ارزشمندی است و کمک خوبی برای اقتصاد هنرمندان این حوزه است که باید بیشتر معرفی شود.

وی تاکید کرد: در ایام نوروز بایستی بازرسی‌ها از مراکز اقامتی افزایش یابد تا در کنار نظارت بر نوع ارائه خدمات و برخورد مناسب با مسافران، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی نیز به صورت جدی پیگیری شود.

رحمتی با اشاره به اینکه انتشار ویروس کرونا در اماکن پرتجمع بالاست، گفت: ازدحام و تجمع مردم در بازارها و مراکز خرید باید مدیریت شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها