کد خبر: ۱۲۳۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی خبر داد
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: فعالیت در حوزه فضای سبز به عنوان مجازات‌های جایگزین حبس یکی از اقدامات مناسبی بوده که ضمن تنبیه فرد، می‌توان در توسعه شهر تبریز نیز نقشی ایفا کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، موسی خلیل‌اللهی با بیان اینکه با افرادی که امنیت جامعه را مخدوش کرده و ایجاد احساس ناامنی می‌کنند، هیچ‌گونه مماشاتی نمی‌شود، اظهار داشت: افرادی هستند که ضرورتی برای حضور آنها در زندان نیست در این رابطه می‌توان از مجازات جایگزین حبس استفاده کرد.

وی افزود: یکی از مجازات‌های جایگزین حبس که می‌توان در این راستا از آن استفاده کرد، فعالیت در حوزه فضای سبز بوده که ضمن تنبیه فرد، می‌تواند در توسعه و آبادانی شهر نیز نقشی ایفا کرد.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: هفته گذشته اولین رأی در رابطه با فعالیت در حوزه فضای سبز شهری به عنوان مجازات جایگزین حبس در دادگستری تبریز صادر شد که بازخوردهای بسیار خوبی در جامعه داشت.

وی اضافه کرد: با توجه به وجود چنین ظرفیتی سازمان‌ها یا ادارات در صورت علاقمندی می‌توانند، نیاز خود را برای استفاده از این ظرفیت مناسب ارائه دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها