کد خبر: ۱۲۳۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
در بازدید معاونان وزیر راه و شهرسازی تاکید شد
در بازدید معاونان وزیر راه و شهرسازی بر حمایت راه و شهرسازی از اجرای طرح های بازآفرینی شهرداری مشهد در حاشیه شهر تاکید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزانه صادق مالواجرد معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و مهدی عبوری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در شهرک شهید باهنر و منطقه دلاوران از اقدامات شهرداری مشهد در این دو منطقه بازدید کردند.
در این بازدید که با حضور محمد رضا کلائی شهردار مشهد، محمد صادق معتمدیان استاندارخراسان رضوی و جمعی از مسئولان شهری و استانی انجام شد، معاونان وزیر ابتدا با حضور در شهرک شهید باهنر از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده شهرداری مشهد در این شهرک و مشکلات پیش رو مدیریت شهری در اجرای طرح های احیا و بازآفرینی شهری در حوزه راه وشهرسازی و طرح های تفصیلی قرارگرفتند.
همچنین در ادامه معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از بوستان کشاورزی شهری 73 هکتاری در حال احداث حد فاصل شهرک شهید باهنر و رجایی و پروژه زیرگذر شهید هریری بازدید کردند.
شهردار مشهد در این بازدید با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرک شهید باهنر و شهید رجایی از سوی مدیریت شهری، گفت: مدیریت شهری در مسیر اجرای طرح های بازآفرینی شهری این مناطق و رفع مشکلات موجود از جمله کم عرض بودن معابر،فرسودگی بافت های مسکونی، تامین فضاهای مورد نیاز برای سرانه های خدماتی و .. سایر موارد به حمایت همه دستگاه ها به ویژه وزارت راه وشهرسازی در حوزه طرح های تفصیلی و بازآفرینی شهری نیاز دارد تا بتوانیم طرح های مورد نیاز در حاشیه شهر به ویژه شهرک های شهید رجایی و باهنر را با سرعت بیشتری پیش ببریم .
فرزانه صادق مالواجرد معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی ومهدی عبوری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران پس از مشاهده اقدامات شهرداری مشهد و مشکلات شهرک شهید باهنر از نزدیک و شنیدن جمعی از اهالی محل بر حمایت وزارت راه و شهرسازی و به ویژه شرکت بازآفرینی شهری ایران از شهرداری مشهد جهت در راستای رفع و کاهش مشکلات این منطقه تاکید کردند.
گفتنی است که در ادامه شهردار مشهد به همراه معاونان وزیر راه و شهرسازی و استاندار خراسان رضوی از منطقه دلاوران، کمربند سبز جنوبی، بولوار نماز واراضی واقع در این منطق بازدید کردند و موضوعات مربوط به حوزه راه و شهرسازی و طرح های تفصیلی در ارتباط با این منطقه از شهر مشهد را بررسی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها