کد خبر: ۱۲۳۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
استاندار قم:
استاندار قم گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی آرامستان های استان قم در پنجشنبه آخر سال تعطیل است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سرمست در جلسه ستاد مدیریت بحران استان قم با اشاره به اینکه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی آرامستان ها در پنجشنبه آخر سال تعطیل است گفت: اولویت ما در شرایط کنونی حفظ سلامت مردم و همچنین رونق کسب و کارهاست.

استاندار قم با تاکید بر اینکه رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی مردم تا حدودی قابل قبول است افزود: با توجه به شناسایی ویروس کرونای انگلیسی و نگرانی جامعه بهداشتی و مردم چنانچه میزان رعایت همگانی دستورات بهداشتی کم شود مجبور به اعمال محدودیت‌های بیشتر در سطح استان خواهیم بود.

وی گفت: شرایط کنونی وضعیت قابل تضمینی نیست چراکه استان‌های دیگر، شیب صعودی در موارد بستری و فوتی داشته‌اند و در استان قم نیز یک شیب ملایم صعود داریم که ما در هشدارها مردم را به رعایت کامل پروتکل‌ها دعوت می‌کنیم.

سرمست با تاکید بر اینکه نظارت‌ها در بازار و اماکن عمومی و ادارات، ادارات پر مراجعه تشدید می‌شود گفت: باید حداقل سه نوع از خدمات خود را به صورت الکترونیکی به مردم ارائه نموده تا نیازی به حضور شهروندان در ادارات نباشد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها