کد خبر: ۱۲۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان:
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان از افتتاح و بهره‌برداری از تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان (عج) در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سلمان متحدین با بیان اینکه به‌دلیل بارندگی‌های اخیر، بهره‌برداری از این پل به تعویق اقتاد، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها، قرار بود تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان (عج)، در هفتۀ سی‌وششم پویش «افتتاح» شهرداری کرمان و همزمان با پروژه‌های سراسر کشور، به دستور رئیس محترم جمهور و با حضور ایشان به‌صورت ویدیوکنفرانس به‌بهره‌برداری برسد که به‌دلیل ذکر شده، به تعویق افتاد.

وی افزود: علاوه بر ساخت تقاطع غیرهم‌سطح، برخی اقدامات جانبی دیگر مانند نصب پایه‌های روشنایی، نصب میله‌های پرچم، جدول‌گذاری، اجرای روشنایی، کابل‌کشی و غلاف‌گذاری دو مسیر رفت‌وبرگشت، اجرای فونداسیون‌های صلیبی برای نصب تابلوهای ترافیکی، رنگ‌آمیزی جدول‌های اطراف تقاطع، فرش موزائیک، اصلاح فضای سبز اطراف پروژه و اقدامات تأسیساتی آن به پایان رسیده و آسفالت آن نیز از طی چند روز گذشته با حضور شهردار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان آغاز شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان ادامه داد: قرار بود طی این هفته، کار آسفالت پروژه هم به پایان برسد و این تقاطع غیرهم‌سطح، پنج‌شنبه ۱۴ اسفندماه به بهره‌برداری برسد، اما به‌دلیل بارندگی‌های اخیر و از آنجا که برای شهرداری، استحکام آسفالت اولویت مهمی است، افتتاح پل به تعویق افتاد تا با ریختن آسفالت در شرایط مساعد جوی، از کیفیت کار کاسته نشود.

متحدین با بیان اینکه شهرداری و پیمانکار پروژه، همچنان با تلاش فراوان و تمام توان، سعی دارند این پروژه با بالاترین کیفیت به پایان برسد، اظهار داشت: امیدواریم تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان (عج) که در دوره‌های قبل شروع شده و ناتمام مانده بود، به‌عنوان خدمتی دیگر از این دورۀ مدیریت شهری، هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان در عین حال بیان کرد: البته رونمایی از فیلم سینماییِ «شب مهتابی» که با حمایت و پشتیبانی شهرداری کرمان تهیه شده، در قالب هفتۀ سی‌وششم پویش «افتتاح» شهرداری کرمان‌، جایگزین مراسم بهره‌برداری از تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان (عج) خواهد شد تا پویش افتتاح شهرداری کرمان همچنان بدون وقفه ادامه پیدا کند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها