کد خبر: ۱۲۳۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا کنون در سی سخت ۱۰۰ واحد از منازل، آواربرداری شده و ۶۰ دستگاه خودروهای مربوطه نیز مشغول به کار هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین کلانتری در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده استان افزود: تا پایان هفته ۱۰۰ دستگاه به ماشین آلات در این منطقه اضافه خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ کانکس از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهر سی سخت مستقر شده است، گفت: از این تعداد، ۵۰ دستگاه کانکس در اختیار سپاه و ۵۰ دستگاه دیگر نیز در اختیار شهرداری بوده و دو اردوگاه کانکسی در دو نقطه شهر سی سخت تشکیل شده است.

استاندار افزود: پنج مکان نیز برای مراجعه و تشکیل پرونده مردمی پیش بینی شده و برای جلوگیری از شیوع کرونا دعوت مردم به صورت پیامکی انجام می‌شود.

وی بر رعایت اصول مهندسی در ساخت و سازها و گرفتن تاییدیه نظام مهندسی تاکید کرد و گفت: صدور پروانه باید بر مبنای آیتم‌ها و شاخص‌های شهرداری انجام شود و مردم در نقشه و انتخاب پیمانکار مختار بوده و اراده نظام و مصوبه دولت بر این مبنا است که منازل مردم تا پایان تیرماه تکمیل شده و مردم مرداد ماه در خانه‌های خود مستقر شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها