کد خبر: ۱۲۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: نرخ فرونشست زمین بر اساس آمارهای موجود بین ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر اعلام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور شیشه فروش در بیست و دومین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز با بیان اینکه با بحران شیوع کرونا در مدیریت بحران استانداری اصفهان در زمینه انجام پشتیبانی‌های مورد نیاز برای حفظ سلامت شهروندان ورود کرد، اظهار داشت: در این زمینه با پشتیبانی‌های صورت گرفته خطوط تولید لوازم بهداشتی توسعه یافت تا جایی که در این زمینه به اشباع رسیدیم.

وی در ادامه با بیان اینکه همت جمعی برای مدیریت کرونا نقش بسزایی داشت، اضافه کرد: در این زمینه برای حفظ محیط زیست نیز نیاز به همت همگانی داریم و تا این امر محقق نشود به موفقیت نخواهیم رسید.

۱۲۱ روز هوای ناسالم در اصفهان ثبت شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان با بحران‌های جدی در زمینه آب و هوا رو به رو است، افزود: ثبت ۱۲۱ روز هوای ناسالم آمار خوبی برای اصفهان نیست و این امر سلامتی همه موجودات در این شهر را تهدید می‌کند.

وی خشکی زاینده رود و ایجاد ۱۶ کانون گرد و غبار را از دیگر چالش‌های زیست محیطی در اصفهان اعلام کرد و گفت: خشکسالی و تغییرات اقلیمی در این زمینه تشدید کننده شرایط بحرانی محیط زیستی است و باید برای درمان آن اقدامی سریع انجام شود.

شیشه فروش با بیان اینکه آلودگی هوا و کانون‌های گرد و غبار نه تنها بر سلامتی بلکه بر اقتصاد و کسب و کار نیز تأثیر مستقیم دارد، تصریح کرد: باید تمام اقدامات و برنامه‌ریزی‌ها در استان بر اساس پیشگیری از تشدید بحران‌های فعلی و کنترل آنها باشد تا بیش از این به شهروندان آسیبی نرسد.

کاهش ۱.۵ متری سطح آبخوان‌های اصفهان

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار اعلام شده سطح آبخوان‌های استان اصفهان سالانه بین یک تا یک و نیم متر افت دارد، گفت: نرخ فرونشست بین ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر است و در این شرایط خاص نیاز است که صنایع در حوزه تأمین آب پایدار زاینده‌رود کمک کنند.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان تاکید کرد: کمک و همراهی صنایع استان برای رفع مشکلات زیست محیطی موجود در استان در قالب سازگاری با تغییر اقلیم، ضروری است.

در همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز از ۶۵ واحد صنعتی سبز برتر کشور تجلیل به‌عمل آمد که پنج واحد از استان اصفهان بودند و در اتاق بازرگانی اصفهان تجلیل شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها