کد خبر: ۱۲۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از کسب مقام اول نمایندگان منطقه ۱۵ در نخستین دوره لیگ داژبال دختران تلاشگر شهر تهران در مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اکبر مختاری با اعلام این خبر افزود: این دوره نخستین دوره ليگ داژبال دختران تلاشگر شهر تهران بود که با هدف حمايت از ورزش دانش اموزان مراکز پرتو و با همكاري سازمان ورزش، مناطق ٢٢گانه شهرداري تهران، شوراي اسلامي شهر تهران و كميته ملي ورزش و تربيت بدني كميسيون ملي يونسكو ايران هم‌زمان با دهه مبارک فجر و گرامی‌داشت روز زن برگزار شد.

او ادامه داد: در اين دوره از مسابقات ٢٠ تيم در ٤ گروه ٥ تيمي به صورت دوره‌اي، طي چهار هفته با هم به رقابت پرداختند و در نهايت ٨ تيم به مرحله نيمه نهايي راه پيدا كردند که نمایندگان منطقه ۱۵ در پایان موفق به کسب مقام اول تیمی در این دوره از  مسابقات شد.

مختاری افزود: شادابی، نشاط و سلامت جامعه با برپایی این برنامه‌ها افزایش می یابد و خوشبختانه بانوان در منطقه ۱۵ علاوه بر حضور در عرصه‌های ورزش شهروندی در میادین ورزشی نیز می درخشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها