کد خبر: ۱۲۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز کرمان:
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان گفت: با همکاری شهرداران محله و اهالی محله‌ها، درختکاری و احیای درختان در محله‌های مختلف شهر کرمان آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یدالله علیزاده در جمع شهرداران محله کرمان با اشاره به نزدیک‌شدن به ۱۵ اسفند و روز درختکاری، از انتخاب ۲۰ محله و همکاری شهردارمحله‌ها و اعضای شورایاری محله خبر داد و افزود: با انتخاب این افراد و با همکاری اهالی محل، حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ اصله درخت در محله‌های مختلف شهر کرمان کاشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون، کار درختکاری در محله‌های شهر کرمان آغاز شده است، گفت: کار گوده‌زنی و واکاری درختان پارک‌ها و محله‌ها، با نظرات ناظران فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و نیروهای شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه، انجام می‌شود.

علیزاده با تأکید بر اینکه این اقدام به‌منظور احیای درختان و زنده‌ماندن فضای سبز محله‌ها انجام می‌شود، گفت: در صورت درخواست شهروندان مبنی بر کاشت درخت در جلوی منازل و کوچه‌ها، بررسی‌های لازم در خصوص مناسب بودن عرض معبر انجام و سپس نهال درخت کاشته می‌شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان افزود: این اقدام در قالب طرح محله سبز و به منظور احیای فضای سبز شهری هرساله در دستور کار قرار می‌گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، فضای سبز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.