کد خبر: ۱۲۳۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی:
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۱۰ میلیمتری باران در کریمو طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی روز جمعه فعال خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا خندان رو در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در استان بیان کرد: میزان بارش ها در کریمو ۱۰ میلیمتر، آیسک هفت میلیمتر و نهبندان شش میلیمتر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین میزان بارش ها در سه قلعه، سرند فردوس و عباس آباد قاین چهار میلیمتر، سرایان پنج میلیمتر و جنوب بیرجند کمتر از یک میلیمتر بوده است.

خندان رو با اشاره به شرایط جوی استان در ۲۴ ساعت آینده بیان کرد: در این مدت بارش پراکنده در نیمه شمالی و شرقی دور از انتظار نیست.

وی از آخر هفته بارانی در استان خبر داد و اظهار کرد: سامانه بارشی از روز جمعه تا اوایل وقت شنبه در نقاطی از استان فعال خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین این سامانه همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود.

وی با بیان اینکه دمای هوا طی امشب سه درجه کاهش می یابد، اظهار کرد: روند تغییرات دما در روزهای پنج شنبه و جمعه افزایشی است.

خندان رو بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سربیشه با چهار درجه سلسیوس سردترین و دهسلم نهبندان با ۲۷ درجه سلسیوس گرم ترین مناطق بوده اند.

وی افزود: همچنین حداکثر دمای هوا در مرکز استان ۲۲ درجه و حداقل هشت درجه سلسیوس بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها