کد خبر: ۱۲۳۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
مدیرکل منابع طبیعی اردبیل خبر داد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: ۱۶ پروژه آبخیزداری به مناسبت هفته منابع طبیعی در استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهامت هدایت در گفت و گو با خبرنگاران، افتتاح ۱۶ پروژه آبخیزداری به مناسبت هفته منابع طبیعی در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: این پروژه‌ها در سال جاری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان اردبیل اجرا شده و در هفته منابع طبیعی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی پروژه‌های آماده بهره برداری را شامل عملیات آبخیزداری و آبخوان داری عنوان کرد و افزود: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۸۷ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به مرحله اجرا درآمده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل ادامه داد: این پروژه‌ها با هدف کنترل سیل و رسوب و تقویت پوشش گیاهی و اشتغالزایی در حوزه‌های آبخیز شهرستان‌های اردبیل، خلخال، مشگین شهر، گرمی، سرعین، کوثر، نیر، بیله سوار و اصلاندوز اجرا شده است.

هدایت از اشتغال زایی برای ۵۸۵ نفر از محل بهره برداری پروژه‌های آبخیزداری خبر داد و گفت: اجرای این پروژه‌ها علاوه بر کنترل سیل و رسوب و افزایش و توسعه پوشش گیاهی، موجب کاهش فرسایش خاک، کنترل هرزآب‌ها، کاهش سیل خیزی و بهره وری بهینه از نزولات آسمانی می‌شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها