کد خبر: ۱۲۳۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سکونت نزدیک به نیم میلیون نفر در مناطق حاشیه نشین تبریز گفت: باید نزدیک ۱۵۰ هزار هکتار بافت حاشیه نشین تبریز جابه جا شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی که با حضور مدیران مرتبط در محل استانداری آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد، افزود: شهرک جوانان تبریز جزو شهرک‌های جدید تبریز بوده که برای جابجایی ساکنان بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی شهر تبریز احداث می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه بازنگری در طرح احداث شهرک جوانان تبریز به منظور رفع نگرانی‌ها درخصوص رعایت حریم گسل ضروری است، ادامه داد: باید همه جوانب ایمنی در این شهرک رعایت شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شهرک جوانان تبریز مساحتی ۱۳۲ هکتاری دارد، افزود: طرح احداث این شهرک نباید جای هیچ‌گونه نگرانی از نظر ایمنی داشته باشد.

پورمحمدی با بیان اینکه نزدیک ۱۵۰ هکتار از بافت فرسوده و ناکارآمد شهری در تبریز جابه جا شود، ادامه داد: ظرفیت احداث ۳۵۰۰ واحد مسکونی در مرحله اول در شهرک جوانان وجود دارد.

وی گفت: با وجود مطالعات و کار کارشناسی دقیق در تدوین طرح احداث این شهرک و تصویب آن در شورای عالی شهرسازی، بازنگری در این طرح به ضروری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها