کد خبر: ۱۲۳۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح مصلی (زندگی) از پیشرفت فیزیکی 75 درصدی برخوردار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: اجرای تقاطع غیر همسطح مصلی، نه تنها مسیردسترسی میان شهرک های اطراف این محل را محیا می کند بلکه این منطقه را از بن بست خارج کرده و با کاهش مسافت کاهش آلودگی هوا و ایمن شدن تردد عابران پیاده را نیز درپی خواهد داشت.
وی با اشاره به این که بار ترافیک سنگین شهرک شهید رجایی و شهید باهنر و مسیر سرخس به مشهد به بولوار حر می ریزد که این بولوار گنجایش این ترافیک سنگین را ندارد، اضافه کرد: بر همین اساس در حال طراحی پروژه ای برای ایجاد دسترسی و اتصال این معابر به تقاطع غیر همسطح مصلی (زندگی) هستیم تا شهرک شیرین و پانیز هم از بن بست خارج شوند.
کاظمی تصریح کرد: زمانبندی اجرای طرح ابتدا 15 ماهه بود که با تاکیدات شهردار برای سرعت بخشیدن به کار طی هماهنگی های انجام شده با پیمانکارپروژه، یک کار سرعت بیشتری گرفته است.
معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: تقاطع غیر همسطح مصلی با زیرگذری به طول 3.10کیلومتر و میدانی همسطح با 280 هزار متر مکعب عملیات خاکی، 20هزار متر مکعب عملیات بتن ریزی اجرایی خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها