کد خبر: ۱۲۳۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
به مناسبت روز پدر انجام شد
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در این دیدار گفت: یاد و خاطره شهدا، مدام در اذهان است اما یادآوری نام و سیره فردی آن ها موضوعی است که نباید اجازه داد در هیاهوی زندگی روزمره کم رنگ شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدمحسن مصحفی در دیدار با خانواده شهید دهنوی، اظهار کرد: تجدید دیدار با خانواده شهدا را نباید ادای دین دانست، زیرا حقی که خانواده شهدا بر گردن جامعه دارند به هیچ کیفیتی ادا نخواهد شد و همگان همواره مدیون ایثار و گذشت خانواده این عزیزان خواهند بود. امنیت، آسایش و استقلالی که امروز در جای جای کشور احساس می شود، مرهون رشادت و از جان گذشتگی این عزیزان ‌است.
گفتنی است یک فرزند خانواده دهنوی، در جریان قیام ۱۰ دی‌ سال ۵۷ و در راه انقلاب اسلامی به شهادت رسید و دو فرزند دیگر خانواده از شهدای دفاع مقدس هستند.
در این دیدار اعضای پایگاه بسیج سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد (پایگاه شهید خادم الشریعه)، نیز حضور داشته و این ملاقات به مناسبت ولادت امیرالمؤمنین علی(ع) انجام شد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها