کد خبر: ۱۲۳۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
شهردار زنجان:
شهردار زنجان گفت: یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری برای این هفته کاشت نهال به تعداد شهدای استان زنجان است و به همین منظور تعداد سه هزار و ۵۳۵ نهال غرس می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب ملایی یگانه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شهر زنجان ۵۰ هکتار فضای سبز وجود دارد، گفت: شهرداری به توسعه فضای سبز در شهر زنجان بسیار جدی بوده و مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد.

وی با بیان اینکه در صدد هستیم تا طی سه سال آینده سرانه فضای سبز را به ۲۰ متر مربع به ازای هر شهروند باید برسانیم، اظهار کرد: در هفته منابع طبیعی شهرداری زنجان ۱۰ هزار اصله نهال در پارک گلستان، پونک و دیگر مکان‌های تعیین شده غرس خواهد کرد.

شهردار زنجان با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری زنجان برای این هفته کاشت نهال به تعداد شهدای استان زنجان است، گفت: به همین منظور تعداد سه هزار و ۵۳۵ نهال خریداری شده که در کوی پونک در هفته منابع طبیعی غرس می‌شود.

یگانه با بیان اینکه برای تأمین سلامت در جامعه باید به توسعه فضای سبز توجه شود، تاکید کرد: یکی از ضرورت‌های امروز برای حفظ محیط‌زیست توسعه فضای سبز است.

وی به استانداردسازی پارک‌ها و بوستان‌ها در شهر زنجان اشاره کرد و ابراز داشت: توجه به این امر مهم باعث می‌شود شهروندان بهتر از فضای سبز استفاده کنند و در ارتقای سلامتی مردم هم بسیار موثر است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها