کد خبر: ۱۲۳۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با فوت ۶ بیماری کرونایی در استان مجموع فوتی ها در استان به سه هزار و ۶۳۵ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد آقازاده در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بستری شدن ۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان استان شناسایی شد که از این تعداد ۷۳ نفر بستری شدند.

وی ادامه داد: هم اکنون از ۴۸۲ بیمار، ۱۴۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ۲۴ بیمار هم به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند که ارومیه با ۳۷، خوی با ۱۲ و مهاباد با ۵ بیمار جدید بیشترین تعداد بستری را در استان داشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی در خصوص تزریق واکسن به کادر درمان در شهرهای استان امروز یکشنبه نیز گفت: هزار و ۵۵۵ دوز واکسن "اسپوتنیک وی" در قالب محموله سوم این واکسن، در اختیار استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این مرحله هزار و ۳۴۵ دوز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و ۲۱۰ دوز در اختیار دانشکده علوم پزشکی خوی قرار گرفته است، اضافه کرد: تاکنون چهار هزار و ۷۸۰ دوز واکسن کووید ۱۹ از نوع اسپوتنیک وی، به آذربایجان‌غربی تحویل شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی ادامه داد: از این تعداد، چهار هزار و ۱۹۰ دوز واکسن در اختیار این دانشگاه و ۵۹۰ دوز نیز در اختیار دانشکده علوم پزشکی خوی قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها