کد خبر: ۱۲۳۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد؛
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد گفت: دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو با هزینه 17 میلیارد تومان آماده بهره برداری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیانوش کیامرز درخصوص اقدامات انجام شده در خطوط قطار شهری مشهد، افزود: در ایستگاه های شهید کاوه، الندشت، وسعدی خط دو قطار شهری مشهد تنها یک دسترسی به بهره برداری رسیده است که اکنون دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه آماده بهره برداری شده و طی روزهای آینده افتتاح و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه دارای دو پله برقی و آسانسور جهت استفاده از افراد دارای معلولیت و سالمندان است که با هزینه بیش از 17 میلیارد تومان احداث شده است.
کیامرز با بیان اینکه دسترسی دوم در ایستگاه های سعدی تا پایان سال و ایستگاه الندشت تا اوایل سال 1400آماده بهره برداری خواهد شد، اظهارکرد: عملیات تکمیلی ایستگاه سلامت نیز واقع در پایان خط دو قطار شهری مشهد، اکنون درحال انجام است.
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد افزود: ایستگاه سلامت به عنوان ایستگاه سوار نیز عمل خواهد کرد و شهروندان می توانند دراین ایستگاه خودروهای خود را پارک کرده و با استفاده از قطار شهری ادامه مسیر بدهند.
وی ادامه داد: ایستگاه پارک سوار سلامت که جزو آخرین پازل های خط دو قطار شهری مشهد خواهد بود، حداکثر تا اردیبهشت سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها